Szukasz specjalistów od stron www, sklepów online, a może social media? Kompleksowo zajmiemy się Twoim wizerunkiem w sieci.

dedykowane strony www

Previous
Next

Zaczniemy od stworzenia dedykowanego projektu Twojej strony firmowej, przygotowania linii grafik i opracowania tekstów, po pełne wdrożenie. Zadbamy o niezbędne certyfikaty, optymalizację SEO oraz niezawodny hosting i pocztę dla Twojej firmy. Zapewniamy również niezbędny serwis i reagowanie w ważnych dla Twojego biznesu momentach.

Sklepy online

Jak w przypadku stron, przygotujemy dla Ciebie dedykowany projekt sklepu, dopasowany do branży i Twojego Klienta. Poza przygotowaniem projektu graficznego sklepu, pakietem dedykowanych grafik i tekstów, zadbamy o wdrożenie go w Twojej firmie. Przeszkolimy Ciebie i wskazane osoby w zakresie obsługi i dobierzemy optymalne narzędzia e-commerce, dopasowany do potrzeb Twojej firmy. Zajmiemy się pełnym wdrożeniem płatności online, obsługi kurierskiej i wszelkich innych, niezbędnych dla Ciebie modułów.

Obsługa social media

Previous
Next

Zadbamy nie tylko o strategię komunikacji z Twoimi Klientami, ale też dostarczymy Ci wartościowy kontent, idealnie skrojony do Twojej branży, produktów czy usług. Wysokiej jakości treści poradnikowe, kalendarz branży czy zdjęcia i grafiki, to ważny element Twojego sukcesu w komunikacji z Klientem. Nasza współpraca, to wartościowa strategia komunikacji w social media oraz efektywne kampanie reklamowe, zapewniające nie tylko stałe relacje z Twoimi Klientami, ale również przełożenie na wyniki sprzedaży.