Eventy to nasz konik. Kompleksowo zaplanujemy Twoje wydarzenie, od określenia celów, poprzez scenariusz, a kończąc na działaniach promocyjnych i realizacji. Jeśli potrzebujesz wsparcia technicznego, stoiska targowego czy zapewnienia fachowej obsługi na swoim stoisku, to mamy nie tylko zaplecze techniczne ale też wieloletnie know-how w tej kwestii. 

kompleksowa realizacja eventów

Previous
Next

Zaczniemy od określenia Twojej grupy docelowej, stworzymy scenariusz i zadbamy o każdy detal imprezy. Posiadamy pełne zaplecze techniczne, dzięki temu nie musisz się martwić o podwykonawców i możesz spać spokojnie, że wszystkie elementy scenografii będą na czas i tak jak to sobie zaplanowałeś. Zadbamy również o właściwe dotarcie do uczestników eventu, planując nie tylko promocję zewnętrzną ale również działania PR, patronów medialnych jak i niestandardowe, ambientowe działania. Doświadczenie w eventach zdobywamy współpracując z największymi organizatorami imprez w naszym kraju, pracując przy największych krajowych koncertach, eventach organizowanych przez spółki mediowe. Od 2006 roku jesteśmy partnerem Lang Team, współpracując przy Tour de Pologne. Naszą marką własna jest największy w Polsce cykl eventów dla rodzin z psami: Pikniki rodzinne +4łapy, organizowany w Krakowie (Błonia), w Katowicach (Muchowiec) oraz w Warszawie (Wilanów). 

obsługa marki na eventach

Previous
Next

Pomożemy Ci w pełni wykorzystać potencjał, na targach, wystawach czy wydarzeniach sportowych w których bierzesz udział. Zadbamy o obsługę techniczną, zapewnimy niezbędne materiały reklamowe i zaproponujemy niestandardowe działania, zwiększające przychód marki na evencie. Jeśli potrzebujesz kompleksowej obsługi na targach czy wystawach, dostarczymy nie tylko stoisko i zaplecze techniczne ale również zadbamy o rezerwację odpowiedniej powierzchni, zaplecze logistyczne oraz profesjonalną obsługę na Twoim stoisku. Zatrudnimy najlepsze hostessy, zadbamy o specjalistów z Twojej branży oraz dopasowane do Twoich produktów atrakcje.

akcje specjalne, dedykowane

Previous
Next

Planujesz niestandardowe działania, mające na celu zwiększenie sprzedaży? Konkursy i promocje to dla Ciebie zdecydowanie za mało? Doskonale. Tworzymy dla naszych Klientów niestandardowe akcje, dopasowane do produktu czy usługi. Nasze największe realizacje to:

  • Akcja społeczna Patriotycznie Zakręceni, przy współpracy z Kancelarią Prezydenta RP
  • Konkurs Modowa Bitwa Miast, przy współpracy z Fashionphilosophy Fashion Week Poland
  • Lataj bezpiecznie dla Lang Team
  • Wydanie specjalne gazety z okazji zawodów Red Bull Racing
  • Pakiet Turysta dla sieci Fotojoker
  • Gazety koncertowe dla MJM Prestige
  • Ogólnopolski konkurs BBQ dla Doliny Charlotty

Zaplanujemy dla Twojej marki scenariusz akcji. Dobierzemy narzędzia i pozyskamy partnerów.