Potrzebny grafik? Zajmujemy się kompleksowo obsługą wizerunkową Twojej marki. Od przygotowania logotypu i księgi znaku, poprzez zaprojektowanie podstawowych materiałów reklamowych, grafik na stronę www czy sklep online, po bieżącą obsługę w postaci bannerów reklamowych, projektów na reklamy zewnętrzne czy gadżety reklamowe.

Branding, logotypy i księgi znaku.

Previous
Next

Wspólnie z Tobą zbudujemy profesjonalny i pozytywny wizerunek Twojej firmy. Zajmiemy się Twoją marką od początku, czyli przygotujemy logotyp oraz księgę znaku, która pozwoli uniknąć w przyszłości problemów przy druku i zamawianiu kolejnych materiałów. Tworząc logotyp, zadbamy o dopasowanie go do ewentualnych potrzeb druku, wycinania z folii, haftu czy innych dostępnych form znakowania, tak żebyś w przyszłości nie był zaskoczony ograniczeniami. Zadbamy również o dobranie barw, zgodnie z psychologią koloru, odpowiedniej typografii oraz odpowiedniej kreski przygotowanej przez rysownika. To wszystko ma kolosalne znaczenie, a rebranding, zmiana logotypu to zbędne koszty. Zaprojektujemy również pełną identyfikację graficzną, która pozwoli Ci na szybkie i bezproblemowe zamawianie ulotek, bannerów, czy reklam prasowych. W ramach naszej obsługi, zajmiemy się również projektem i wizualizacją opakowań Twoje produkty.

Projekty materiałów reklamowych

Previous
Next

Przygotujemy dla Twojej firmy ulotki, katalogi czy plakaty. Zadbamy, żeby spójny i czytelny przekaz, pozostał w harmonii z Twoją linią graficzną. Spójne graficznie i profesjonalnie przygotowane materiały reklamowe mają bezpośredni wpływ nie tylko na odbiór Twojej marki ale też samego produktu. Współpracujemy z szeregiem drukarni, począwszy od druku cyfrowego, pozwalającego na zamawianie w korzystnych cenach, w mniejszych nakładach, po drukarnie offsetowe czy sitodrukowe, pozwalające na uzyskanie ekonomicznych cen przy większych nakładach. Co więcej, zaproponujemy Ci odpowiednie rozwiązanie, tak żebyś mógł zoptymalizować swój budżet do aktualnych potrzeb.

Outdoor. Billboardy, siatki wielkoformatowe

Previous
Next

Mamy doświadczenie w obsłudze dużych, ogólnopolskich kampanii na nośnikach wielkoformatowych, typowych billboarach oraz nośnikach niestandardowych typu ambient. Doradzimy, jaką formę komunikacji najlepiej dobrać, a co więcej pomożemy przygotować projekty, dopasowane do wybranego przez Ciebie nośnika. W ramach jednej kampanii, dobrze dopasowane projekty graficzne pozwolą Ci wydobyć walory poszczególnych nośników: backlight, siatek wielkoformatowych, reklamy mobilnej, citylight czy airwall.